Read Dokonalý jed by Amanda Quick Free Online


Ebook Dokonalý jed by Amanda Quick read! Book Title: Dokonalý jed
The author of the book: Amanda Quick
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 18.92 MB
Edition: Baronet
Date of issue: 2010
ISBN: No data
ISBN 13: No data

Read full description of the books Dokonalý jed:

Viktoriánský Londýn skrývá mnohá tajemství. Ta nejlépe chráněná se však nalézají ve stínu tajemné Společnosti arkány.
Lucinda Bromleyová zdrcena pověstmi o tom, že otrávila svého snoubence, se drží na okraji společnosti a věnuje se pěstování svých milovaných rostlinek. Občas pomáhá při vyšetřování vraždy, protože jako mimořádně talentovaný botanik má vzácný dar rozpoznat téměř každý jed.
Avšak poslední vražda jí otřese do hloubi duše, na místě objeví stopy jedu nacházejícího se pouze ve velmi vzácné odrůdě kapradiny. Tak vzácné, že v Anglii je jen jeden exemplář, a ten byl nedávno ukraden z její laboratoře.
Aby se vyhnula problémům, najímá Lucinda svého kolegu ze Společnosti arkány, majitele vyšetřovací agentury. Od prvního setkání obdivuje Lucinda sílu jeho mysli a jejich vzájemné sympatie se prohlubují. Jak ale vyšetřování pokračuje, jsou stále hlouběji vtahováni do vražedné konspirace, která je dědictvím pocházejícím z doby založení Společnosti.

Read Ebooks by Amanda QuickRead information about the author

Ebook Dokonalý jed read Online! Pseudonym of Jayne Ann Krentz

The author of over 40 consecutive New York Times bestsellers, JAYNE ANN KRENTZ writes romantic-suspense, often with a psychic and paranormal twist, in three different worlds: Contemporary (as Jayne Ann Krentz), historical (as Amanda Quick) and futuristic (as Jayne Castle). There are over 30 million copies of her books in print.

She earned a B.A. in History from the University of California at Santa Cruz and went on to obtain a Masters degree in Library Science from San Jose State University in California. Before she began writing full time she worked as a librarian in both academic and corporate libraries.

Ms. Krentz is married and lives with her husband, Frank, in Seattle, Washington.


Pseudonym(s):
Jayne Ann Krentz
Jayne Castle
Stephanie James
Jayne Bentley
Jayne Taylor
Amanda Glass


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Dokonalý jed
Read EBOOK Dokonalý jed by Amanda Quick Online free

Download PDF: dokonal-jed.pdf Dokonalý jed PDF