Read Pomsta by Francine Pascal Free Online


Ebook Pomsta by Francine Pascal read! Book Title: Pomsta
The author of the book: Francine Pascal
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 747 KB
Edition: BB art
Date of issue: 2006
ISBN: No data
ISBN 13: No data

Read full description of the books Pomsta:

Gaia bydlí u tatínkova známého George a jeho manželky Elly. Netuší, že ti dva jsou něco jiného, než za koho je považuje. Na tatínka se zlobí, protože před pěti lety ji po maminčině tragické smrti opustil. Netuší, že jako agent CIA to udělal proto, aby jí zachránil život. Má jediného kamaráda – Eda, úžasně chytrého a velkorysého chlapce, který je po úrazu upoutaný na invalidní vozík a tajně Gaiu miluje. Gaia však miluje Sama, ale ten chodí s Heather, její úhlavní nepřítelkyní, nejoblíbenější dívkou z celé školy. A pak se Ed od Heather dozví, že na škole řádí gang, který znásilňuje spolužačky. Jeho členové to berou jako sport, za každou zneužitou a poníženou dívku si připíšou body jako při tenise. Ed se svěří Gaie, ale ta mu nevěří, protože na něho vlastně nemá čas – zabývá se svou nešťastnou láskou k Samovi a na nic jiného nemá ani pomyšlení. Ale pak se gang pokusí znásilnit její kamarádku Mary – a nakonec i ji, Gaiu. A co je k nevíře, na potrestání násilníků se tentokrát stejnou měrou podílí Ed i Gaia…Gaia je sedmnáctiletá studentka se jménem bohyně a s nadlidskými schopnostmi, o kterých však ví pouze ona sama. Narodila se totiž bez „genu strachu“, takže nejenom že se ničeho nebojí, ale v adrenalinových situacích dokáže projevit tolik síly a zručnosti, že nenajde soupeře. Svoje schopnosti využívá na obranu slabších a nemilosrdně trestá všechny násilníky. A protože žije v centru současného New Yorku, příležitostí k potrestání zla má nepřeberně.

Read Ebooks by Francine PascalRead information about the author

Ebook Pomsta read Online! Francine Pascal (May 13, 1938— ) is an American author best known for creating the Sweet Valley series of novels. In 1982 she created the characters and the stories for the first six books and her agent, Amy Berkower of Writers House sold them to Bantam Books. Book number one is mostly written by Ms. Pascal. From then on she wrote the stories for every book ever published in the series. After the first book ghostwriters were hired and edited by Dan Weiss' packaging company.

Ms. Pascal was married to writer John Pascal (July 8, 1932 - January 7, 1981), and her brother was Broadway lyricist Michael Stewart (August 1, 1924 – September 20, 1987).

She now divides her time between homes in New York and the south of France.


http://us.macmillan.com/author/franci...


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Pomsta
Read EBOOK Pomsta by Francine Pascal Online free

Download PDF: pomsta.pdf Pomsta PDF