Read İnsan Olmak by Patricia Lynne Free Online


Ebook İnsan Olmak by Patricia Lynne read! Book Title: İnsan Olmak
The author of the book: Patricia Lynne
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 14.31 MB
Edition: Optimum Kitap
Date of issue: August 2012
ISBN: No data
ISBN 13: No data

Read full description of the books İnsan Olmak:

Tommy'nin yapması gereken tek şey vardır: Hayatta kalmak.

Fakat hayatta kalmak o kadar da kolay değildir. İnsanların kanlarını emmek için avlanmak her geçen gün zorlaşıyordur. Çünkü artık insanlar gecenin karanlığından korkuyorlardır. Kan emme arzusu sürekli Tommy'nin aklını kemirip, onu insanların gözünde bir canavara çeviriyordur. Özel bir polis birimi olan Vampir Kuvvetleri, her vampiri küle çevirmeye kararlıdır. Tommy de bu vampirlerden biridir.

Tommy'nin güvenebileceği tek insan ikiz kardeşidir. Aralarında sağlam bir bağ vardır. Tommy Danny'nin de yardımıyla, birlikte yaşamaya çalıştığı insan ırkını anlamaya çalışır. Arkadaşlığın ve ihanetin ne demek olduğunu öğrenecek, bazen en korkunç yaratıkların insanlar olduklarını fark edecektir. Ve ailenin kan bağından çok daha öte anlamlara geldiğini...

Tommy sadece yaşamını sürdürmek ister ve ne yapması gerektiğini çok iyi bilir. Fakat insanlar onun için sadece açlığını bastıracak kan depoları olmaktan çıkmaya başlayınca, yaşamın hayatta kalmaktan ibaret olmadığını anlayacaktır.
Tommy en sonunda insan olmanın ne anlama geldiğini keşfedecektir.

Bağımlılık yapan, yürek hoplatıcı, düşündürücü...

'İnsan Olmak' gerçekten insan olmanın nasıl bir şey olduğunu sorgulamanıza neden olacak ve aynı zamanda aramızda dolaşan canavarları görmemizi sağlayacak orijinal bir aşk, arkadaşlık ve aile öyküsü.
-Daniel A. Kaine, Dawn of Darkness'ın yazarı-

'İnsan Olmak' son dönem vampir hikayelerinin içermediği her şeye sahip. Vampire dönüştükten sonra insanlığını geri kazanmaya çalışan Tommy'nin inanılmaz derecedeki etkileyici öyküsü, okuyucularda onla arkadaş olma ve ona yeniden insan olmayı öğretme isteği uyandıracak.
-M.B. Mulhall, Near Death'in yazarı-
(Tanıtım Bülteninden)

Read Ebooks by Patricia LynneRead information about the author

Ebook İnsan Olmak read Online! Patricia Lynne never set out to become a writer, and in fact, she never considered it an option during high school and college. She was all about art. On a whim, she wrote down a story bouncing in her head. That was the start of it and she hasn't regretted a moment. She writes New Adult under the name Patricia Josephine.

Patricia lives with her husband in Michigan, hopes one day to have what will resemble a small petting zoo and has a fondness for dying her hair the colors of the rainbow.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to İnsan Olmak
Read EBOOK İnsan Olmak by Patricia Lynne Online free

Download PDF: nsan-olmak.pdf İnsan Olmak PDF