Read Kankolikler: Bir Aşk Hikayesi by Christopher Moore Free Online


Ebook Kankolikler: Bir Aşk Hikayesi by Christopher Moore read! Book Title: Kankolikler: Bir Aşk Hikayesi
The author of the book: Christopher Moore
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 1.61 MB
Edition: Artemis Yayınları
Date of issue: May 2009
ISBN: No data
ISBN 13: No data

Read full description of the books Kankolikler: Bir Aşk Hikayesi:

Ölümlülerin sıkıcı hayatından gına getiren sevgili dostlarımız İşte karşınızda abartılı, sonsuz, harika, leziz, ölümüne komedi, yüksek, genç ve aşık bir terane

Vampir olmak, Jody'nin seçimi değildir. Fakat ara sokaktaki bir çöp konteynerinin altında, yanık bir el, ağrıyan bir boyun, insanüstü bir güç ve Nosferatu'ya özgü bir susuzlukla uyandığında, anlar ki, karar çoktan verilmiştir.

Sabah dokuz-akşam beş tarzı bir yaşamdan gecenin sinsi sonsuzluğuna yapacağı geçiş hiç kolay olmayacaktır. Fakat işte tam da bu noktada, C. Thomas Flood (dostlar arasında, Tommy) devreye girer. Yazar olmak isteyen Indiana'lı Tommy, San Francisco'daki bir süpermarkette, gece vardiyasında çalışıp hindi-bowlingi oynamakta ve geleceğin Kerouac'ı olacağı anı beklemektedir. Derken, güzeller güzeli, ölümsüz bir kızıl afet kapıdan içeri girer.

Ve Tommy'nin hayatını -sonraki hayatını da- genç adamın hayal bile edemeyeceği bir şekilde değiştirmek üzere işe koyulur.

Read Ebooks by Christopher MooreRead information about the author

Ebook Kankolikler: Bir Aşk Hikayesi read Online! Librarian Note: There is more than one author in the Goodreads database with this name.

Christopher Moore is an American writer of absurdist fiction. He grew up in Mansfield, OH, and attended Ohio State University and Brooks Institute of Photography in Santa Barbara, CA.

Moore's novels typically involve conflicted everyman characters suddenly struggling through supernatural or extraordinary circumstances. Inheriting a humanism from his love of John Steinbeck and a sense of the absurd from Kurt Vonnegut, Moore is a best-selling author with major cult status.
Ebooks PDF EpubAdd a comment to Kankolikler: Bir Aşk Hikayesi
Read EBOOK Kankolikler: Bir Aşk Hikayesi by Christopher Moore Online free

Download PDF: kankolikler-bir-ak-hikayesi.pdf Kankolikler: Bir Aşk Hikayesi PDF